Jump to content

Talk That Balkan Talk

ziam
 Share

Recommended Posts

On 2/1/2017 at 3:45 PM, getinthezone said:

bottom anthem

Throwback kad sam se prvi put vracao kuci od xusreta sa x xaddyjem i slejirao se ovim klasikom

GYwaLUq.gif 

godine prebrzo lete wtf

Edited by Komet blu

• Replies 45.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dante

4981

• Plague

6937

• Torturo

3481

• Recidive

7912

Top Posters In This Topic

On February 1, 2017 at 9:45 AM, getinthezone said:

bottom anthem

Ti bi znao... Je l' ti ovo sada priznaješ ne samo da si peder nego i bottom? :fan:

17 hours ago, new evolution said:

Ti bi znao... Je l' ti ovo sada priznaješ ne samo da si peder nego i bottom? :fan:

Не зајебавај!

http://www.24sata.hr/news/zrtva-napada-na-lgbt-zabavu-plenkovicu-spavas-li-mirno-511246

ugh, zaš je ova cura morala biti tolko ekstra u postu, mogla je iskoristiti ovu priliku i poslat bolju poruku za koju bi 'rvacki global public stao na nasu stranu nego ubacivati svakakve politicke label-e koje imaju i nemaju veze s tim :doc: 

btw. onaj gejac je hunTy :gaycat4: 

On 2/8/2017 at 4:02 PM, getinthezone said:

@new evolution

Tag ne radi :'( al da, ovo je iconic bop

On 2/7/2017 at 4:19 AM, new evolution said:

What are you then? 

4 hours ago, Aristotle said:

What are you then? 

lmao why does that interest you. The topic was not me

okay, prosvjed jucer nije bilo toliko cringey koliko sam ocekivao, RTL je napravio slatku reportazu kao i reporterka s HRT-a na dnevniku! mene vise zanima onaj slatki plavi twink s RTL-a koji je tamo bio ako mi netko moze reci tko je taj secerko mali?

giphy.gif

1 hour ago, greeneyedsoul said:

http://www.24sata.hr/show/rasisticki-ispad-u-dubrovniku-foxxa-izvrije-ali-u-restoranu-512385

top komentari na 24Sata... I'm shook! Ocekivao sam da ce biti na razini tih rasista, ali top komentar me ugodno iznenadio na ovu temu:

Počelo je s crtanjem svastike na Poljudu, nastavilo se sa suzavcem na LGBT zabavi u Zagrebu sad ova provokacija u Dubrovniku... Netko se očito iz petnih žila trudi da Hrvatsku prikaže kao zemlju fašističkih ekscesa i netolerancije. Pitam se pitam, tko bi to mogao biti......

On 20.2.2017 at 8:56 PM, AvrilLaQueen said:

http://www.24sata.hr/show/rasisticki-ispad-u-dubrovniku-foxxa-izvrije-ali-u-restoranu-512385

top komentari na 24Sata... I'm shook! Ocekivao sam da ce biti na razini tih rasista, ali top komentar me ugodno iznenadio na ovu temu:

Počelo je s crtanjem svastike na Poljudu, nastavilo se sa suzavcem na LGBT zabavi u Zagrebu sad ova provokacija u Dubrovniku... Netko se očito iz petnih žila trudi da Hrvatsku prikaže kao zemlju fašističkih ekscesa i netolerancije. Pitam se pitam, tko bi to mogao biti......

Na koga misli?

1 minute ago, getinthezone said:

Na koga misli?

vjerovatno misli na ultra desnicare, po mom misljenju

Bio sam sinoć na koncert Gorana Bregovića. Iako ne volim takvu muziku moram reći da sam bio slayed :eek: al zna da pravi dobar šou

Share

• Create New...