Jump to content
Check Out Pop Culture Talk! Read more... ×

1,626 posts in this topic

Recommended Posts

Vigoorian King
2 hours ago, jimmeyrose said:

witam moi drodzy, jestem tu nowy, więc kulturka wymaga, aby się przywitać (chyba) 

Ups, nikt ci nie odpowiedział :oh:

World Eater

Gagacita slaynęła, chociaż nie wiem co sobie myślała śpiewając MR i omijając TEOG, Paparazzi i Alejandro (i DITD, chociaż się zesrałem jak usłyszałem snippet podczas jej skoku) :thing:

jimmeyrose
1 hour ago, AlexisNeiers said:

Gagacita slaynęła, chociaż nie wiem co sobie myślała śpiewając MR i omijając TEOG, Paparazzi i Alejandro (i DITD, chociaż się zesrałem jak usłyszałem snippet podczas jej skoku) :thing:

jak usłyszałem DITD to z radości miałem łzy w oczach, a potem nagle wtf, bo zaczęła śpiewać poker face ;') najwieksze rozczarowanie wieczoru 

Badboidami

No ten skok był na pewno jaką alternatywą do tego, co wszędzie było. Niezły występ, naprawdę. 

Badboidami

No ten skok był na pewno jaką alternatywą do tego, co wszędzie było. Niezły występ, naprawdę. 

Vigoorian King
12 hours ago, AlexisNeiers said:

Eh, oczekiwałem więcej i trochę rozczarowany jestem. Ale cieszę się że wykonała Telephone :alexz:

BTW @valinaer ogląda Drag Race :alexz:

World Eater
1 hour ago, valinaer said:

Jakoś nie widziałem, żebyś się tam udzielał. :cupid:

Mam nadzieję, ze stanujesz zwyciężczynię 9 sezonu, Sashę Velour :cupid:

48 minutes ago, Vigoorian King said:

Podobno królowa Polski Natalia wydaje album za dwa tygodnie :jonny3:

Iconic :fan:

valinaer
3 hours ago, Vigoorian King said:

Podobno królowa Polski Natalia wydaje album za dwa tygodnie :jonny3:

Who dis? I don't know her...

5dffe7dc355b558bdf60779a1b040e01.gif 

3 hours ago, AlexisNeiers said:

Mam nadzieję, ze stanujesz zwyciężczynię 9 sezonu, Sashę Velour :cupid:

Jeszcze zobaczymy kto wygra. :-* gYvovn7.gif

Vigoorian King

Zaczynam bardzo lubić Katy i chyba zacznę stanować jeśli KP4 będzie dobre. Powinienem już dzwonić po egzorcystę? :dancehall:

jimmeyrose
7 hours ago, Vigoorian King said:

Zaczynam bardzo lubić Katy i chyba zacznę stanować jeśli KP4 będzie dobre. Powinienem już dzwonić po egzorcystę? :dancehall:

jak można nie lubić Katy¿¿¿¿¿¿¿

Vigoorian King
4 minutes ago, jimmeyrose said:

jak można nie lubić Katy¿¿¿¿¿¿¿

Z każdym albumem jest coraz gorsza (powoli ale jednak), stanowanie kogoś takiego to koszmar :skull:

valinaer
5 minutes ago, Vigoorian King said:

Z każdym albumem jest coraz gorsza (powoli ale jednak), stanowanie kogoś takiego to koszmar :skull:

Aj tam, jej muzyka jest na tyle pozytywna, że co jakiś czas lubię jej posłuchać jak potrzebuję czegoś pozytywnego. Nie szukam u niej jakiejś wygórowanej quality. :cupid: Chyba że mowa o jakiejś innej Katy:skull:

Vigoorian King
1 minute ago, valinaer said:

Aj tam, jej muzyka jest na tyle pozytywna, że co jakiś czas lubię jej posłuchać jak potrzebuję czegoś pozytywnego. Nie szukam u niej jakiejś wygórowanej quality. :cupid: Chyba że mowa o jakiejś innej Katy:skull:

Ja najbardziej lubię jej smutne piosenki :skull: Szkoda tylko że prawdopodobnie nigdy nie zrobi albumu lepszego od OOTB :'(

valinaer
3 minutes ago, Vigoorian King said:

Ja najbardziej lubię jej smutne piosenki :skull: Szkoda tylko że prawdopodobnie nigdy nie zrobi albumu lepszego od OOTB :'(

OK, The One Who Got Away i Thinking Of  You to są slaye.:chick1: A music video do TOWGA makes it even better. :gaycat5:

Vigoorian King
2 minutes ago, valinaer said:

OK, The One Who Got Away i Thinking Of  You to są slaye.:chick1: A music video do TOWGA makes it even better. :gaycat5:

*The One That Got Away :skull:

Pamiętam jak miałem z 12 lat i to była moja ulubiona piosenka, prawie płakałem za każdym razem jak widziałem teledysk :( Szkoda że pozostałe single z TD (poza E.T. i MOŻE Wide Awake) nie były tak dobre :'(

valinaer
2 minutes ago, Vigoorian King said:

*The One That Got Away :skull:

:rip: A słuchałem tego jakoś z 15 min. temu. :rip:

3 minutes ago, Vigoorian King said:

Pamiętam jak miałem z 12 lat i to była moja ulubiona piosenka, prawie płakałem za każdym razem jak widziałem teledysk :( Szkoda że pozostałe single z TD (poza E.T. i MOŻE Wide Awake) nie były tak dobre :'(

California Gurls is THAT bop tho.:beatfreak: