Jump to content

1,625 posts in this topic

Recommended Posts

World Eater

oDVRgOq.png

Każdy może rozpocząć jakiś nowy temat rozmowy, czy to będzie polityka, czy muzyka, czy filozofia, czy cokolwiek innego. Serdecznie zachęcamy do dyskusji. cool.gif

Zasady:
1. Bądźmy mili dla siebie. Chociaż mody generalnie raczej tu nie zajrzą, bo polskiego nie znają, to mimo to bez przesady. :-*
2. Mówimy po polsku, jeżeli ktoś uczy się polskiego - też śmiało może pisać :)

Jeżeli będzie jakiś ogólny konsensus co do zmiany zasad, to zawsze można coś dodać albo zmienić.

This is a thread intended for conversations in Polish. You are free to join us if you're a Polish speaker or learn Polish and want to have a chat. :) Feel free to start a new topic.

World Eater
3 minutes ago, Vigoorian King said:

Nie ogarniam teraz tej strony :biblio:

zajęło mi 10 minut zanim ustawiłem sobie avek w hq :biblio: widziałeś w ogóle nowe zasady dotyczące wps?

Vigoorian King
Just now, AlexisNeiers said:

zajęło mi 10 minut zanim ustawiłem sobie avek w hq :biblio: widziałeś w ogóle nowe zasady dotyczące wps?

Trochę przesadzili z tymi 5 wps do bana, z takimi zasadami to praktycznie możemy się już na zawsze pożegnać z halcyonday :jonny:

World Eater
Just now, Vigoorian King said:

Trochę przesadzili z tymi 5 wps do bana, z takimi zasadami to praktycznie możemy się już na zawsze pożegnać z halcyonday :jonny:

nnn; Mi to specjalnie nie robi różnicy, bo i tak praktycznie nie dostaję żadnych punktów. A właśnie, może nie powinienem tego pisać, ale wydawało mi się, że na starym ATRL miałem 2 punkty, a tu mam czyste konto

Vigoorian King
1 minute ago, AlexisNeiers said:

nnn; Mi to specjalnie nie robi różnicy, bo i tak praktycznie nie dostaję żadnych punktów. A właśnie, może nie powinienem tego pisać, ale wydawało mi się, że na starym ATRL miałem 2 punkty, a tu mam czyste konto

Ale przecież punkty znikają po jakimś czasie, pewnie dlatego. Wgl istnieją teraz awatary LQ?

World Eater
Just now, Vigoorian King said:

Ale przecież punkty znikają po jakimś czasie, pewnie dlatego. Wgl istnieją teraz awatary LQ?

no niby tak, ale wydawało mi się, że dopiero w lutym miały zniknąć. Tak czy siak nie będę narzekał

vuhexrt.gif

chyba nie

Vigoorian King
1 minute ago, AlexisNeiers said:

no niby tak, ale wydawało mi się, że dopiero w lutym miały zniknąć. Tak czy siak nie będę narzekał

vuhexrt.gif

chyba nie

Wait, wszedłem na telefonie i jednak są! I sygnatury się nie pokazują w wersji mobilnej, ale pięknie :jonny:

Vigoorian King

Nienawidzę niektórych zmian, dlaczego usnęli kolory z sygnatur? Dlaczego nie ma ytmini? Dlaczego nie ma listy moich postów? :biblio:

World Eater
5 minutes ago, Vigoorian King said:

Nienawidzę niektórych zmian, dlaczego usnęli kolory z sygnatur? Dlaczego nie ma ytmini? Dlaczego nie ma listy moich postów? :biblio:

To ostatnie możesz łatwo znaleźć - najedź na swoją nazwę/ikonkę i kliknij na lupę :gaycat4: Oprócz braku bbcode (:'() najbardziej mnie irytuje chyba to, że nie mogę wyśrodkować niektórych rzeczy, np. playera z youtuba

Vigoorian King
5 minutes ago, AlexisNeiers said:

To ostatnie możesz łatwo znaleźć - najedź na swoją nazwę/ikonkę i kliknij na lupę :gaycat4: 

Yasssss dziękuje :jonny: Teraz o wiele lepiej

5 minutes ago, AlexisNeiers said:

najbardziej mnie irytuje chyba to, że nie mogę wyśrodkować niektórych rzeczy, np. playera z youtube

!!!!!! jest niby w lewym górnym rogu coś do przesuwania, ale to nie działa :(

Jan
14 hours ago, paulyyyozd said:

hehe ciekawe kiedy teraz bedzie 100 stron :dies:

Nigdy. Nikt nie przebije mojego hit thread. :alexz:

Vigoorian King

Mam nadzieję że gdy otworzą rejestrację to napłynie nowa fala Polaków :duca:

World Eater
3 hours ago, Jan said:

Nigdy. Nikt nie przebije mojego hit thread. :alexz:

W trójkę za wiele nie zdziałamy, peaknęliśmy w poprzedniej erze :'( W ogóle to mam nadzieję, że się nie obrazisz, że Ci podjebałem stare OP (które wkrótce zmienię) i ogólnie ten wątek :keir:

Jan
2 minutes ago, AlexisNeiers said:

W trójkę za wiele nie zdziałamy, peaknęliśmy w poprzedniej erze :'( W ogóle to mam nadzieję, że się nie obrazisz, że Ci podjebałem stare OP (które wkrótce zmienię) i ogólnie ten wątek :keir:

Śmiało, nie ma problemu, tylko otaguj, że jest mojego autorstwa dopóki nie zmienisz. :-* Ale jak zobaczyłem Twoje Polish Talk 3.0. to wyobraziłem sobie, że biegłeś żeby tylko być pierwszy :deadbanana3:

DonnieDarko
18 hours ago, Vigoorian King said:

A kto będzie po nim płakać? :ahh:

World Eater
2 minutes ago, Jan said:

Śmiało, nie ma problemu, tylko otaguj, że jest mojego autorstwa dopóki nie zmienisz. :-* Ale jak zobaczyłem Twoje Polish Talk 3.0. to wyobraziłem sobie, że biegłeś żeby tylko być pierwszy :deadbanana3:

:ahh:

Rozejrzałem się by zobaczyć czego nie było i snatchnąłem to co chciałem :keir:

DonnieDarko
2 minutes ago, Jan said:

Ja :emofish:

Dobra, niech będzie. Kiepsko pocieszam, wiec nic mądrego nie powiem.

Vigoorian King
1 hour ago, Veis said:

No elo 

:hug:

Widziałem że Kuba już ma kilka postów, a tutaj nie zawitał :frown: